İTO Çelik Kapı

Konut, ticari ve sanayi için eksiksiz çilingir hizmetleri sunuyoruz.

Güvenliğiniz bizim için önemlidir. Bu nedenle İTO Çelik Kapı'daki tüm teknisyenler Sertifikalı Kayıtlı Çilingirlerdir ve Sektörde 25 yılı aşkın tecrübesi ile İTO Çelik Kapı, Ankara'da güvenebileceğiniz dürüstlükle rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli çilingir hizmetleri sunmaktadır.

7x24 Saat Acil Çilingir Servisi

Tüm anahtar tiplerini kopyalamaktan kapılarınızdaki tüm donanımları değiştirmeye kadar her şeyi yapabiliriz. Gümrüklü ve sigortalı teknisyenlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Randevu ayarlamak veya sadece yardım istemek için bizi arayabilirsiniz. Tüm sorularınızı ve endişelerinizi yanıtlamaktan mutluluk duyacağız

Çelik Kapı Servisi

Tüm bina çilingir, güvenlik kapıları ve güvenlik ürünleri ile müşterilerimizi korumanın en iyi yolunun onlara özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış hizmetler sunması olduğunu biliyoruz. İlk görüşmeden, müşterilerimizin ihtiyaçlarını aktif olarak dinler ve değerlendiririz. Tesislere ve müşteriye uygun bir seviyede koruma sağlayabilmemiz için tesislerini iyice inceliyoruz.

Şirketimiz diğer çilingir ve çelik kapı şirketlerinden farklıdır çünkü biz:
- Hızlı dönüş yapıyoruz
- Yerel teslimat sağlıyourz
- Profesyonel kurulumları gerçekleştiriyoruz
- Sertifikalı teknisyenlerimiz var

Ekibimiz, zamanınızın değerli olduğunu biliyor, bu yüzden bizden aldığınız herhangi bir hizmette hızlı bir dönüş sağlıyoruz.

Ekibimiz evinizde veya iş yerinizdeki aşağıdaki güvenlik çözümleri türlerini yükleyebilir veya onarabilir:
- Ticari kilitler
- Konut Kilitleri
- Ticari Kapılar
- Konut Kapıları
- Yeniden Anahtarlama
- Anahtarsız Giriş Sistemleri
- Konut Alarmları
- Ticari Alarmlar
- Güvenlik kameraları
- Yangın alarmları
- ..ve dahası!

Kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra, her bir müşterimizi farklı kilit, kapı ve güvenlik alarmları ve seçebilecekleri diğer devam eden servisler konusunda eğitmeyi de seviyoruz.

Tüm süreç boyunca size yol gösterebilir ve neye ihtiyacınız olduğunu belirlemenize yardımcı olabiliriz.

Bir sistemi seçtikten ve kurduktan sonra olağanüstü müşteri hizmetlerimizi durdurmayız; seçtiğiniz sistem veya ürün türünü ve nasıl kullanılacağını anladığınızdan emin oluruz.

Sizi, ailenizi ve mülkünüzü korumak için buradayız. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilmeniz için ücretsiz değerlendirmeler ve tahminler sunuyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanmaktan çekinmeyin ve evinizi veya iş yerinizi daha güvenli hale getirelim.

Bugün bizi 0532 271 80 51 numaralı telefondan arayın!